Monday, 17 February 2020

Kültür ve Turzim Turları

KÜLTÜR ve TURİZM TURLARI

Her köşesinden tarih ve kültür fışkıran güzel yurdumuzun harika yerlerinii keşfetmek için düzenleyeceğiniz kısa veya uzun süreli turlara HARPUT TUR güvencesiyle çıkabilirsiniz. Her türlü kültür ve inanç gezileri, yerli ve yabancı turist grupları için seyahat acenteleri tarafından düzenlenen Türkiye'nin her bir yerine  araç temin edebilirsiniz

Bu gezilerinizde lüks, modern araç filosuyla, her konuda deneyimi olan sürücüleriyle, bilgili ve bilgilendirici  rehberleriyle, güvenli ve konforlu bir yolculuk seçeneği sunuyor. Özel grupların yurtiçi kültür turlarına araç temini hizmeti sağladığımız gibi, yerli ve yabancı seyahat acentelerinin tur programlarında da talep edilen tip ve özellikte araç sağlanmaktadır. 

 

HARPUT TUR Özel tur hizmetlerinde kurum ve kişi ayırt etmeden, yurtiçi veya yurtdışına yönelik özel turlara araç temini sağlamaktadır. Bu kapsamda kurum ve kuruluşların hazırladıkları özel programlar çerçevesinde yurtdışı turlarına, vakıf ve derneklerin düzenledikleri gezi programlarına, haftasonu ve günübirlik gezilere araç temininde bulunmaktadır.Servis sorumlu müdürlerimiz ile yapılan saha denetimleri, sürücü ve araç değerlendirme sayesinde yüksek standartlarımızı koruyabilmekteyiz.

Bize Ulaşın

Sorularınız yorumlarınız ve her türlü istek ve şikayet ve araç taleperiniz için

info@harput.com.tr

harputtur@hotmail.com

 

 

 

Harput Tur

Adres    : Fahrettin Altay Cad. 4 /3 Subayevleri - Ankara 

Telefon : +90 312 347 1 555 

Faks      : +90 312 347 1 540

www.harput.com.tr

www.harputtur.com.tr

www.harputtur.com

 

Son Haber

Faydalı Linkler