Monday, 17 February 2020

Kurumsal Araç Kiralama

Harput Tur, kurumsal araç kiralamayı özellikle fazla sayıda araç satın almayı hedefleyen müşterilerine önermektedir. Fabrika çıkışı teslim ettiği araçların kiralama süresi içindeki tüm teknik bakım, onarım, sigorta giderlerini müşterisinin yerine yaptığı gibi, ilgili satın alma vergilerini karşılayarak ve müşterinin çeşitli resmi makamlar nezdinde formalitelerle uğraşmasının ortadan kaldırarak; zaman, personel, nakit kullanımından tasarruf etmesini sağlar.

PERİYODİK BAKIMLAR 

Filo kiralamada aracın bakım klavuzuna göre tüm düzenli bakımları Harput Tur tarafından karşılanır. Firmamız kiralanan araçların yetkili servislerle işbirliği içinde çalışır.

 

 

 

KAZA HALİNDE 

Olabilecek en olumsuz anlarda bile Harput Tur her zaman yanınızda araç  kiralamada kullanılan aracın kaza yapması halinde müşteriye en yakın servis bağlantıları derhal kurulur. Kazanın şehir dışında olması halinde bu süre azami 24 saattir ve bu süre muadil araç teslimi için de geçerlidir.

 

 

SİGORTA KAPSAMI 


Kaza ya da hırsızlık gibi olası durumlarda Kasko poliçesi ve zorunlu trafik sigortasi dahilindeki tüm teminatları karşılar. Ayrıca müşterinin ihtiyacı olan muadil bir aracı 24 saat içinde teslim eder.

 

 

 

 

KİRALAMA SÜRESİ 


Kiralamada min 12 ay, maksimum süre 36 aydır. Zaman aşımı taraflar arasında mutabakata bağlı olarak uygulanır. Araç yaşı ve teslimi Filo kiralamada '0' kilometre araç dışında araç teslimi yapılmaz ve teslimat için ek ücret alınmaz.

Bize Ulaşın

Sorularınız yorumlarınız ve her türlü istek ve şikayet ve araç taleperiniz için

info@harput.com.tr

harputtur@hotmail.com

 

 

 

Harput Tur

Adres    : Fahrettin Altay Cad. 4 /3 Subayevleri - Ankara 

Telefon : +90 312 347 1 555 

Faks      : +90 312 347 1 540

www.harput.com.tr

www.harputtur.com.tr

www.harputtur.com

 

Son Haber

Faydalı Linkler